UWAGA! uczniowie

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW0

Szanowni Państwo, bardzo prosimy o wpłaty zadeklarowanych kwot na konto Rady Rodziców. W załączniku prezentujemy dane z poszczególnych klas.

Zobacz w formacie pdfDane dotyczące wpłat

W grudniu 2019 r. zakupiliśmy nowe obrotowe krzesła do sali komputerowej. Przygotowujemy się do Jubileuszowego Festynu Szkolnego związanego z jubileuszem 50-lecia szkoły, który odbędzie się 01 czerwca br. Chcemy wszystkim zagwarantować – jak zawsze – dobrą zabawę, ale każda atrakcja kosztuje.

Oczekujemy współpracy i pomocy, by jubileuszowy festyn był niezapomniany, zwłaszcza że odbędzie się w Dzień Dziecka.

PROSIMY:
- o wpłaty zadeklarowanych kwot;
- o dodatkowe wpłaty z dopiskiem „jubileusz”;
- o nagrody, które rozlosujemy wśród uczestników festynu (nagrody – gadżety, vouchery itp. można przynosić wychowawcom klas od marca br.);
- o informacje na temat możliwości wykonania jubileuszowych gadżetów w przystępnych cenach;
- o pomoc w organizacji jubileuszowego festynu – deklaracje wypieków w każdej klasie, „namiary” na food trucki, watę cukrową i in. ciekawe atrakcje;
- pomoc w wykonaniu banerów reklamujących jubileusz i festyn.

Niech jubileuszowy festyn będzie imprezą, w której każdy będzie miał swój konkretny wkład.

Liczymy na zrozumienie i współpracę.

Rada Rodziców i Dyrekcja