KLASA 2 C NIE ZAPOMINA O SWOIM ZDROWIU!

We wrześniu przyjechał do naszej klasy lekarz chirurg i ratowniczka medyczna, którzy uczyli nas udzielania pierwszej pomocy. To były bardzo ciekawe zajęcia. W listopadzie spotkaliśmy się z panią doktor, która jest pediatrą i leczy dzieci. Mówiła nam jak dbać o zdrowie. Poznaliśmy kilka domowych sposobów na przeziębienia. Omówiła również pracę innych lekarzy- specjalistów: okulisty, laryngologa, stomatologa i ortodonty.

Chcieliśmy poznać pracę ortopedy i... Nasza kochana Pani Asia, szkolna higienistka, przyjęła nasze zaproszenie. Pokazała nam jak wygląda prawidłowa postawa podczas siedzenia przy szkolnym stoliku, prawidłowy sposób noszenia tornistra, oraz sposób poruszania się. Była tez propozycja ćwiczeń fizycznych. Zuzia na pewno o nich nie zapomina! BRAWO!

Dziękujemy naszym gościom!

Grażyna Ostrzołek z klasą 2 c