WYCIECZKA uczniowie

WYCIECZKA DO WAPIENICY

Od dnia 8 maja do 10 maja br. klasa IV D była na czterodniowej wycieczce w Wapienicy - dzielnicy Bielska-Białej.

Pierwszego dnia po przyjeździe i zakwaterowaniu się w ośrodku ZHP "Dom Zucha". Duże wrażenie zrobiła na nas góra Dębowiec oraz kolejka linowa na Szyndzielnię. Po kolacji rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy pyszne kiełbaski. Drugiego dnia mimo deszczu też atrakcji nam nie zabrakło. Odwiedziliśmy Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej. Po południu wyszliśmy na spacer w kierunku zapory w Wapienicy.

Ostatniego dnia naszej wycieczki czekał na nas tor saneczkowy. Przejazd był bardzo emocjonujący i było to fantastyczne zakończenie wycieczki. Po zjedzeniu obiadu i spakowaniu się wyruszyliśmy w stronę Rybnika.

Uczniowie klasy 4D