KONKURS

UCZNIOWIE SP 5 W FINALE XXIX OGÓLNOPOLSKIEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W STARACHOWICACH!

Antonina Baczyńska z klasy IIIa i Antoni Miłowski z klasy IVd w finale XXIX Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego w Starachowicach!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Antonina Baczyńska z klasy IIIa i Antoni Miłowski z klasy IVd, zakwalifikowali się do finału XXIX Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego w Starachowicach, który odbędzie się pod koniec maja br.

29 kwietnia 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach odbył się III Rejonowy Festiwal Słowa.

Ogromnym sukcesem było zakwalifikowanie się do niego trójki uczniów naszej szkoły (są to zwycięzcy eliminacji miejskich w Rybniku) w dwóch kategoriach wiekowych - klas 1-3 (Jagoda Gołębiowska z klasy IIc - wyróżniona podczas etapu rejonowego a także Antonina Baczyńska z klasy IIIa) oraz klas 4 - 6 SP (Antoni Miłowski z klasy IVd).

Cieszymy się, że wśród nas są tak wspaniali młodzi ludzie, dla których piękno, prawda, świadomość wypowiedzi i panowania nad prowadzeniem myśli oraz poznanie rzeczy ważnych, odmiennych od ciągłego pospiechu ma nadal istotne znaczenie.

Serdecznie gratulujemy i nadal trzymamy kciuki za występ w Starachowicach!!!

p. Beata Rachniowska