UWAGA! uczniowie

ZWROT PODRĘCZNIKÓW

Od 11 czerwca rozpoczyna się oddawanie podręczników według podanego harmonogramu:

• 11 czerwca (wtorek) – klasy 5 i klasy 7
• 12 czerwca (środa) – klasy 4 i klasy 8
• 13 czerwca (czwartek) – klasy 1 i klasy 2
• 14 czerwca (piątek) – klasy 3 i klasy 6

Prosimy, aby wyznaczonego dnia dziecko miało przygotowany komplet podręczników. Najlepiej przynieść książki wcześniej do szafek.

Uczniowie, którzy będą nieobecni w wyznaczonym terminie, zgłoszą się do biblioteki najpóźniej do 17 czerwca. Można oddać niepotrzebne podręczniki przed 11 czerwca.

Bardzo zniszczone książki (zalane, porozrywane) zostaną ocenione przez komisję. Rodzice/opiekunowie zostaną poinformowani przez sekretariat o konieczności wpłacenia odpowiedniej kwoty za zniszczone książki.

Prosimy o przestrzeganie harmonogramu - biblioteka musi odnotować około 7 tys. zwracanych podręczników. Egzemplarze są potrzebne dla następnego rocznika.