ZAJĘCIA

MYŚLOGRAFIA – NOWY SPOSÓB NA SKUTECZNĄ NAUKĘ

W styczniu odbyły się w naszej szkole warsztaty dla rodziców i dzieci klas IV pt.”Myślografia”. Jest to nowoczesny system uczenia się przez rysowanie, barwne przedstawienie notatek. Bardzo pomocna metoda do powtórek, zrozumienia trudnych treści, do zastosowania praktycznie do każdego przedmiotu. Łącznie udział wzięło 22 rodziców wraz ze swoimi dziećmi. Wpierw została przedstawiona metoda, potem krótki kurs rysowania podstawowych ikon i praktyczne zastosowanie poprzez notowanie wizualne na konkretnych tematach z historii, języka, polskiego i przyrody. Warsztaty okazały się sukcesem, zarówno rodzice jaki uczniowie byli bardzo zadowoleni . Jednocześnie zrodziła się potrzeba cotygodniowych zajęć dla uczniów.

Warsztaty zorganizowała i poprowadziła Patrycja Zoremba - Piszczan

Patrycja Zoremba - Piszczan