ZAWODY

SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

W czwartek 25.10.2018 w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Badmintona. W kategorii klas V-VI wśród dziewcząt wygrała Aleksandra Rycman z kl. VIb, drugie miejsce zajęła Agata Troszka z kl. VIb a trzecie Wiktoria Pieprzyk z kl. VIb. Wśród chłopców najlepszy okazał się Mateusz Oleś z kl. VIb, drugie miejsce zajął Konrad Kovács z kl. Vc, a trzeci był Franciszek Derska z kl. VIas. Natomiast w kategorii klas VII-VIII wśród dziewcząt najlepsza była Hanna Grobosz z kl. VIIIb, drugie miejsce zajęła Anna Wodecka z kl. VIIb, a trzecia była Magdalena Reclik z kl. VIIIc. Wśród chłopców zwyciężył Marcin Bułkowski z kl. VIIIc, drugi był Dominik Ruszkiewicz z kl. VIIIc a trzeci był Piotr Legiżyński z kl. VIIb.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę sukcesów na zawodach miejskich w listopadzie.