WYDARZENIE

CO SŁYCHAĆ W KLASIE III A?

Przede wszystkim witamy po wakacjach! A co się u nas zmieniło?????

Jesteśmy już w trzeciej klasie i za rok pożegnamy pierwszy etap edukacyjny… Poza tym, wszyscy wrócili z wakacji cali i zdrowi i znowu nas przybyło!!!!Doszedł do nas nowy kolega - Kacper Kania.

Jak zwykle wrzesień obfitował w wiele atrakcji i pokazów, zachęcających nas do udziału w zajęciach dodatkowych. Braliśmy udział w pokazach tańca zespołu Majery oraz Dance Studio.

Odwiedził nas pan Paweł, przedstawiciel firmy – Bricks 4 Kidz, i poprowadził zajęcia pt. Budowle świata - Uczymy, Budujemy, Bawimy z... LEGO®!

Nasza wychowawczyni ciągle przypominała o bezpieczeństwie w szkole i w drodze do niej. Wspólnie z pierwszakami I c wybraliśmy się na spacer, podczas którego, pełniliśmy rolę ekspertów znajomości przepisów ruchu drogowego. Wspólny spacer miał na celu utrwalanie właściwych zachowań, podczas przechodzenia przez drogę w miejscach z sygnalizacją świetlną, a także tam, gdzie jej nie ma.

Wzięliśmy udział w konkursie plastycznym, zaproponowanym przez pana prezydenta, - Najpiękniejsze życzenia dla państwa i miasta na następne 100 lat. Prace Julki Hapety i Kajetana Siemieńca zostały wytypowane do UM.

Wzięliśmy też udział w festynie – POŻEGNANIE LATA, gdzie naszą klasę reprezentowała niezawodna Antonina Baczyńska oraz kwater wokalny w składzie – siostry Besuch oraz Emi i Tosia.

Koniec września to Dzień Chłopaka… Oczywiści były upominki…

PS. Jak zwykle do tekstu dołączamy parę zdjęć…..
UCZNIOWIE 3A