WYDARZENIE

CO SŁYCHAĆ W 3A?

Zapachniała wiosna majem, przeszedł miesiąc upragniony…

• Najważniejsze wydarzenie maja to nasza I Komunia Święta, wielkie przeżycie dla nas i naszych najbliższych. Był Biały Tydzień i wspaniała wycieczka do Leśniowa.
• Mamy trzech nowych klasowych ministrantów!
• Jak zwykle na 100% zaangażowaliśmy się w Akcję Pomocy dla Zwierząt ze Schroniska. Już po raz drugi zajęliśmy I miejsce w szkole!!!!
• Tradycyjnie już, jak co miesiąc, uczestniczyliśmy w ramach cyklu profilaktyczno-społecznego w pogadance oraz projekcji filmu Traktorek Florek.
• Antosia przystąpiła do Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego pod hasłem: MISTRZ ORTOGRAFII WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 2018.
• Oliwier i Alan zajęli 2 i 3 miejsce na podium w XII Biegu Wiosny!!!!!!!!!!!
• Mati, Daga i Domi w tej właśnie kolejności uplasowali się w konkursie Omnibus 2019
• OBECNIE WSPÓLNIE PRZEBYWAMY NA ZIELONEJ SZKOLE W JASTRZEBIEJ GÓRZE I POWIEMY KRÓTKO –JEST SUPER!!!!!!!!!

Krótką relację prześlemy w kolejnej odsłonie – Co słychać w trzeciej A w czerwcu!

Uczniowie 3a