WYDARZENIE

POWOLI ŻEGNAMY ZIMOWE MIESIĄCE, ZA NAMI JUŻ STYCZEŃ I LUTY...

Po świątecznym odpoczynku, cierpliwie szlifowaliśmy role na nasze Noworoczne Spotkanie. Tradycją lat ubiegłych zaprosiliśmy nie tylko rodziców, ale też nasze kochane babcie i drogich dziadków. Oprócz misyjnych jasełek, w których pojawili się przedstawiciele wszystkich kontynentów, przygotowaliśmy też program artystyczny z okazji dnia Babci i Dziadka. Rodzice zadbali o poczęstunek. Występ bardzo się podobał.

Na prośbę Rady Dzielnicy wystawiliśmy nasze misyjne jasełka po raz drugi, tym razem dla seniorów Dzielnicy Północ. Zostaliśmy nagrodzeni brawami, pochwałami oraz czekoladą. Bardzo dziękujemy pani sekretarce – Justynie, która w ostatniej chwili uratowała nasz występ i zastąpiła nieobecną Indiankę- Martynkę.

Tradycyjnie już, jak co miesiąc, uczestniczyliśmy w ramach cyklu profilaktyczno-społecznego w projekcji dwóch filmów –„Niesamowita historia wielkiej gruszki” oraz „Kacper i Emma jadą w góry”.Odwiedziła nas też pani pedagog i przeprowadziła Test Sensoryczny. Celem jego było zbadanie poczucia naszego bezpieczeństwa w klasie. Podobno wypadł bardzo dobrze!!!

Podczas wywiadówki pani przekazała rodzicom naszą półroczną ocenę opisową. Większość Rodziców miała powody do dumy!

Przed zimowym odpoczynkiem odwiedził nas Sznupek oraz pan policjant z prelekcją dotyczącą BEZPIECZNYCH FERII.

Dziękujemy naszym reprezentantom z Gier i Zabaw (Antosi, Nadii, Kindze, Alanowi, Oliwerowi, Dorianowi i Mateuszowi) za godne reprezentowanie szkoły w finałowych rozgrywkach!! Gratulujemy tez Igorowi Hanakowi ogromnego sukcesu i I miejsca w szkolnych zawodach pływackich!!!!

Ferie spędziliśmy osobno na wypoczynku w górach, u krewnych i na półkoloniach. Zgodnie z obietnicą doskonaliliśmy tabliczkę mnożenia oraz technikę czytania. Nie ominęło nas też karnawałowe szaleństwo, tym razem na zamku w Toszku. Na wspólną zabawę do toszeckiego zamku pojechaliśmy z klasą 2a. Oprócz zabawy tanecznej, był dworski poczęstunek, konkursy. Poznaliśmy też legendy, dotyczące Toszka oraz samego zamku. Odwiedziła nas nawet Biała Dama!!! Było naprawdę super!

Jak przystało na tradycje w Tłusty Czwartek, po wcześniejszym spaleniu kalorii na zajęciach wychowania fizycznego, bezkarnie zajadaliśmy się pączkami!!!!!

Uczniowie 3a