WYCIECZKAuczniowie

TRZY WZGÓRZA

6 czerwca odwiedziliśmy RODZINNY PARK ROZRYWKI TRZY WZGÓRZA, który znajduje się w Wodzisławiu Śl. Następnie bawiliśmy się w podchody. Dziewczyny przygotowały dla chłopców zadania do rozwiązania. Trasa zabawy prowadziła do Restauracji Ostrawa. Rodzice Ani przygotowali wspaniałe niespodzianki. Najpierw zjedliśmy wyśmienity obiad, a następnie mogliśmy zobaczyć, w jaki sposób odbywa się produkcja lodów. Dostaliśmy nawet specjalne czepki. Wyprodukowaliśmy lody o smerfowym smaku. Były pyszne! To jednak nie był koniec atrakcji. Następnie, babcia Ani, pokazała nam jak składa się serwetki i wykonuje ozdoby z warzyw. To była świetna zabawa. Bardzo dziękuję za zaproszenie. Dzień pełen wrażeń upłynął nam w niezwykle miłej atmosferze. Długo będziemy pamiętać niecodzienną wyprawę do Wodzisławia.

Uczniowie klasy III e