WYDARZENIA uczniowie

KLASA III D W TESCO

Wielkim sukcesem okazała się ekspedycja klasy III d w Tesco. Hasłem przewodnim był temat „Od uprawy do potrawy”. Uczennice i uczniowie odwiedzali poszczególne działy hipermarketu, zdobywali wiadomości o produktach, degustowali zdrową żywność, wykonywali zadania i odnajdywali naklejki. Dzieci zobaczyły również dział Tesco internetowego oraz samochód przewożący zakupy do domów. Na koniec całej wędrówki po dużym obiekcie dzieci zjadły zdrowy posiłek, skomponowany z przygotowanych produktów. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna z wykorzystaniem znalezionych naklejek.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane torbą-niespodzianką z produktami sklepu, a do szkoły mogły zabrać zestaw do robienia doświadczeń. Dziękujemy organizatorom.

I. Mencel