WYJŚCIE uczniowie

„ŻEBY ZAWSZE BYŁY ŚWIĘTA"

W czwartek, 5 stycznia w Teatrze Ziemi Rybnickiej mogliśmy zobaczyć niezwykły program zatytułowany „ŻEBY ZAWSZE BYŁY ŚWIĘTA” w wykonaniu grup Ogniska Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda”. Roztańczone i rozśpiewane widowisko zainaugurowało uroczyste obchody przypadającego w bieżącym roku 45 jubileuszu Zespołu Tańca Ludowego. Tym razem jednak zrezygnowano z folkloru, angażując do udziału w koncercie zespoły instrumentalne i wokalne działające w „Przygodzie”, wsparte rewiową otoczką grup tanecznych. Zobaczyliśmy znakomicie wyreżyserowane widowisko, ze wspaniale zaaranżowanymi i zaśpiewanymi piosenkami świątecznymi i interesującymi układami choreograficznymi.

Z zaciekawieniem wypatrywaliśmy naszej klasowej koleżanki, Emilii Tobiczyk, która również występowała w przedstawieniu.

Uczniowie klasy III e