KONKURS uczniowie

ZIELONA WYSPA ŚLĄSK - „MÓJ ZIELONY ŚWIAT”

Miłe wieści nadeszły do nas z Żor. W kwietniu firma SILBO ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów klas młodszych, którego celem było propagowanie świadomości ekologicznej wśród młodych ludzi. Jesteśmy dumni, że nasza „Piątka” znalazła się w gronie wybranych placówek z miast partnerskich Akcji Ekologicznej ZIELONA WYSPA ŚLĄSK. Koordynatorem konkursu w szkole był Samorząd Uczniowski. Uczennice klas czwartych wykazały się nie lada pomysłowością i kreatywnością. Ich prace zyskały uznanie w oczach szacownego jury. Bardzo cieszymy się z sukcesu dziewcząt. Otrzymały wspaniałe nagrody, wręczone przez przedstawicielki firmy. A o kim mowa?

- Rozalia Szczyrba 4 b II miejsce
- Olga Porwoł 4 c wyróżnienie
- Kinga Kovacs 4 c wyróżnienie

Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne! Prace i fotorelacje z wręczenia nagród możecie zobaczyć na stronie firmy SILBO.

Opiekunka samorządu
mgr Maria Sworowska