KONKURS uczniowie

ROWEROWY MAJ! ROZPOCZYNAMY KONKURS!

Od 4 do 31 maja 2017 r. nasza szkoła bierze udział w kampanii „Rowerowy Maj”, której organizatorem jest Miasto Rybnik. Celem kampanii jest promocja zdrowego stylu życia wśród uczniów klas IV-VI, polegająca na aktywnym podróżowaniu do szkoły rowerem, hulajnogą, na deskorolce, wrotkach lub rolkach. W trakcie trwania kampanii zostanie wyłoniona najbardziej „rowerowa” szkoła oraz najbardziej „rowerowa” klasa. Dla najaktywniejszych uczestników kampanii przewidziano nagrody indywidualne. Każdy przejazd to naklejka (kwadratowa) przylepiona w Dzienniczku rowerowym i jedna naklejka (okrągła) na Plakat klasy. Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie!

Na wszystkie pytania dotyczące kampanii odpowie koordynator projektu – Anna Bujoczek

#########Informator dla rodziców
#########Prezentacja