WYCIECZKA uczniowie

„KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT”

5 grudnia wybraliśmy się do Raciborza. Odwiedziliśmy Crazy Club. Jest to kraina zabaw, w której spełniają się dziecięce marzenia. Czekało na nas wiele atrakcji:
– mikołajkowy Picasso – malowanie akwarelami świątecznych figurek,
– wyścig po kule śnieżne – fabryka kulek, łańcuch skojarzeń, celne oko elfika,
– zimowy bałwanek,
– wesoły tor przeszkód, bitwa na kule śnieżne,
– kurs na pomocników św. Mikołaja – próba refleksu, pomysłowości, zwinności, celności,
– mikołajkowa sesja foto z naszym udziałem,
– wesołe zabawy małych elfików – kolorowy małpi gaj, zjeżdżalnia na pontonach, basen z kuleczkami, cymbergaj, wielkie i olbrzymie wielkie klocki, i najważniejsze - spotkanie ze św. Mikołajem, który wręczył każdemu prezent. Paweł, Emilia i Paulina odważyli się przed nim wystąpić. Zapraszamy do galerii.

Po wycieczce do Wodzisławskiego Centrum Kultury, o naszej wyprawie znalazła się wzmianka na stronie: https://web.facebook.com/WuCeKa/?hc_ref=PAGES_TIMELINE (pod datą 29 listopada) oraz w Gazecie Wodzisławskiej. W galerii zamieściliśmy zdjęcie artykułu.

Uczniowie klasy III e