WYDARZENIE uczniowie

JESIENNY „PIKNIK RODZINNY”

1 października w sobotnie popołudnie uczniowie klasy IIIc wraz z rodzinami imprezowali na jesiennym „Pikniku Rodzinnym” w Leśnym Amfiteatrze, który znajduje się w dzielnicy Golejów. Spotkanie było okazją do bliższego poznania się i wspólnej zabawy. Dzieci najpierw dokładnie zwiedziły górę Grzybówkę. Później brały udział w różnorodnych zawodach sportowych i aktywnych zabawach np. wyścigi w workach, rzuty piłeczkami do celu, przeciąganie liny, gra w piłkę, zabawy z chustą animacyjną. Na zakończenie było wspólne pieczenie kiełbasek oraz amerykańskich pianek – wielkiego przysmaku trzecioklasistów. Oczywiście nie zabrakło też innych słodkości: ciast, batoników, cukierków. Pogoda i humory dopisały. Wszyscy wesoło i bardzo przyjemnie spędzili czas na świeżym powietrzu. Już planowana jest organizacja „Majówki Rodzinnej”.

wych. M. Skowronek