ROWEROWY MAJ uczniowie

KONKURS „ROWEROWY MAJ” ROZPOCZĘTY!

Jesteśmy po pierwszych dwóch dniach kampanii „Rowerowy Maj”. Wyniki są bardziej niż obiecujące. Do tej pory do akcji włączyło się 118 (52%) uczniów klas IV-VI.

Zachęcamy wszystkie dzieci do korzystania z rowerów oraz innych środków transportu (hulajnoga, deskorolka, rolki, wrotki) podczas codziennych wypraw do szkoły. Uczestnicząc w zabawie promujmy wspólnie zdrowy styl życia, aktywność i zasady bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Przypominamy, że w wyniku udziału w kampanii wyłoniona zostanie najbardziej „rowerowa” klasa oraz najbardziej zaangażowani w udział uczestnicy. Ponadto nasza szkoła zmierzy się z innymi szkołami podstawowymi z terenu miasta Rybnika w konkursie na najbardziej „rowerową” szkołę.

Niezdecydowanych uczniów zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Aktywnym uczestnikom gratulujemy!

Anna Bujoczek