KONKURS uczniowie

POWIATOWY KONKURS LITERACKI DZIECIĘCY ŚWIAT MOICH PROBLEMÓW ORAZ PRAW

Mając na uwadze wieloaspektowo rozumiane dobro i szczęście dziecka, przestrzeganie praw dzieci, nowe, uniwersalne i etyczne zasady oraz międzynarodowe normy postępowania wobec dzieci, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pszowie ogłosiła konkurs literacki „Dziecięcy świat Moich problemów oraz praw”, adresowany do uczniów klas III– VI. Patronat nad konkursem objęli p. Burmistrz Miasta Pszów oraz Zakład Dydaktyki i Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Z naszej szkoły jedna z uczennic z klasy 4c- Kinga Porwoł, wzięła w tym konkursie udział. Napisała bardzo dojrzałą pracę, w której ukazała swój punkt widzenia na problem przestrzegania praw dziecka. Czekamy z niecierpliwością na wyniki tego konkursu, a Kindze już gratulujemy odwagi i świetnego pióra!

Zobacz w formacie pdfPraca Kingi
polonistka, A. Fuchs