KONKURS uczniowie

„MOJE SPOTKANIE Z FOLKLOREM”

W OPP Zespół „Przygoda” – dokonano podsumowania oraz wręczenia nagród i wyróżnień w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym zatytułowanym „Moje spotkanie z folklorem”. Konkurs jest organizowany od 20 lat. Przez pierwszych siedem miał charakter rejonowy, a od trzynastu lat ma rangę ogólnopolską. Na tegoroczną edycję nadesłano łącznie 349 prac. Komisja nie mało łatwego zadania. Przy ocenie zwróciła uwagę na rozmach, wielobarwność oraz samodzielność wykonania prac. Jury podkreśliło wysoki poziom artystyczny i techniczny nadesłanych prac. Kierując się kryteriami określonymi w regulaminie jury konkursu postanowiło przyznać w każdej grupie wiekowej nagrody, wyróżnienia i kwalifikacje do wystawy. Z naszej szkoły specjalne wyróżnienie, NAGRODĘ DYREKTORA, otrzymała Emilka Tobiczyk z klasy III e. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Hajdas-Burek