WYDARZENIE uczniowie

BO, CO ZŁEGO - TO NIE MY!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego „Wesoła Kurtyna” przygotowali przedstawienie pt. „Mały Książę na planetach nauczycieli”. Scenariusz przedstawienia oparty był na znanej książce sławnego francuskiego pisarza Antoine’ a de Saint – Exupery’ ego . Była to opowieść o małym chłopcu, który udając się w podróż międzyplanetarną, dowiedział się, czym zajmują się nauczyciele różnych przedmiotów i nie mógł się nadziwić, po co dorośli to wszystko robią.

Chór Szkolny pięknie zaśpiewał kilka piosenek, w których wybrzmiały słowa podziękowania dla wszystkich nauczycieli. Słowa wdzięczności za trud kształcenia i wychowania młodego pokolenia skierowała do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Na zakończenie akademii Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za pięknie przygotowaną uroczystość.

Opracowała: Beata Kojzar