WYDARZENIE uczniowie

DZIEŃ JAK NIE CO DZIEŃ

13 października obchodzono w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Mimo że według przesądu to dzień pechowy, dla całej szkolnej społeczności był nader szczęśliwy. Nauczyciele i uczniowie mogli wziąć udział w uroczystości, podczas której w spektaklu „Mały Książę na planetach nauczycieli” wystąpili bardzo dobrze przygotowani przez panią Beatę Kojzar uczniowie klas IV-VI. Przedstawienie, jak zawsze, uświetnił chór szkolny pod kierunkiem pani Mirosławy Listewnik-Grzegorzek. Stronę wokalną reprezentował tym razem powiększony skład. Pani Mirosława pod swe skrzydła przyjęła w tym roku nie tylko „starych” chórzystów doskonale realizujących się na zajęciach muzycznych, ale także nowych uczniów z Ib, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowania. Ponadto dzięki licznym próbom poznali i zaprzyjaźnili się z nowymi koleżankami i kolegami.

Dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie uroczystości i gratulujemy tak wspaniałego przedstawienia.

Natalia Hyla