ZAKOŃCZYLIŚMY PROJEKT "MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY"

W dniu 27.01.2016r. odbył się: „Dzień Książki dla Afryki” – nastąpiła prezentacja stworzonych przez uczniów naszej szkoły książeczek przeznaczonych na licytację na rzecz organizacji UNICEF i projekt pomocy dzieciom w Mali - „MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY”.

Licytacja przebiegła sprawnie, dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Zebrane fundusze w kwocie 161zł zostaną wpłacone na specjalne konto UNICEF, dedykowane zbiórce na rzecz dzieci w Mali.

UNICEF posiada zarejestrowaną zbiórkę publiczną w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji na ten cel (zbiórka „Pomoc dla dzieci w Mali” o numerze 2015/3718/OR).

Szczególne podziękowania za udział w akcji składamy: Kindze i Oldze Porwoł z kl. IIIb, Magdzie Gierczak z kl. IVb, Ines Culic z kl. Ib oraz Dorotce Marek i Agatce Wieczorek z kl.Ie

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie ze względu na niezwykle szczytny cel akcji i możliwość zjednoczenia się w działaniu z dziećmi z całego świata. Dzięki Wam dzieci w Mali mogą cieszyć się edukacją!

Jolanta Kasiak