„JEDEN Z DZIESIĘCIU”

29 października został przeprowadzony konkurs matematyczny dla klas IV „Jeden z dziesięciu, z udziałem publiczności, którą stanowili uczniowie klas IV.

Celem konkursu była popularyzacja i rozwijanie zainteresowań matematyką wśród uczniów. Do konkursu zakwalifikowano 10 najlepszych czwartoklasistów. Oto oni:

1. Mój Bartłomiej kl. IV b
2. Legiżyński Piotr kl. IV b
3. Palanica Damian kl. IV b
4. Musiolik Kamil kl. IV as
5. Biegun Magda kl. IV as
6. Janik Piotr kl. IV c
7. Kula Kinga kl. IV c
8. Siedlaczek Katarzyna kl. IV c
9. Stokowska Maja kl. IV c
10. Wilkoń Anna kl. IV c

Konkurs przebiegał w dwóch etapach, w których zawodnicy odpowiadali ustnie na pytania prowadzącego. Do finału konkursu dostały się dziewczyny: Maja Stokowska, Kinga Kula, Kasia Siedlaczek. Wszyscy zawodnicy wykazali się nie tylko ogromną wiedzą, ale również niesamowitą wolą walki. W tegorocznej edycji konkursu laureatem została Maja Stokowska z kl. 4 c, drugie miejsce zdobyła Kinga Kula z kl. 4c, trzecie Kasia Siedlaczek – z kl. 4c. Konkurs przebiegał w miłej i przychylnej atmosferze, dzięki wspaniałej publiczności. Zarówno zawodnicy, jak i publiczność w skupieniu oczekiwała na kolejne zadawane pytania.

Wszystkim zawodnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczycielki matematyki