DZIEŃ OTWARTY

DZIEŃ OTWARTY DLA PRZEDSZKOLAKÓW
I ICH RODZICÓW W SP 5

11 marca gościliśmy przedszkolaków i ich rodziców. Dzieciaki z Przedszkola nr1, P5 i P7 wzięły udział w turnieju sportowym pod hasłem RZEDSZKOLAKI W SZKOLE. Wszystkie grupy przywitały się sportowym okrzykiem. A potem przedszkolaki przystąpiły do działania. Rysowały obrazki o tematyce szkolnej, układały puzzle i śpiewały piosenki. W części sportowej maluchy wykazały się dużą sprawnością i zaangażowaniem. Dzieci miały do wykonania różne zadania m.in. bieg z piłkami i woreczkami, skoki na jednej nodze, wyścigi w parach. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe, uśmiechnięte, złote medale i słodkie lizaki. Oj, gwarno było w naszej szkole, opanowały ją przedszkolaki i udowodniły, że dla sześciolatka szkoła to gratka.