TAJEMNICZY LIST

A my też byliśmy grzeczni i dostaliśmy prezenty!

Święty Mikołaj nie miał w tym roku czasu, by spotkać się z nami w klasie, ale zostawił dla nas tajemniczy list i&nbp;paczkę. Na szczęście akurat poznawaliśmy literkę „c”, jak cytryna, i dowiedzieliśmy się, w jaki sposób pisać niewidzialne informacje. Szybko, z pomocą naszej wychowawczyni, znaleźliśmy zapałki i świeczkę. Nad ogniem podpalaliśmy kartkę. Po pewnym czasie ukazała się wiadomość, iż paczki mamy szukać w szkole. Ustaliliśmy miejsca poszukiwań, podzieliliśmy się na grupy i wybiegliśmy z sali. Zaglądaliśmy we wszystkie kąty szkoły i wreszcie ktoś krzyknął, że paczka jest. Bardzo poekscytowani przynieśliśmy ją do sali i szybko rozpakowaliśmy. W środku był list od św. Mikołaja i… prezenty dla nas i naszej pani. Ale była radość! Bardzo, bardzo dziękujemy!

Uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią