ZNAWCY ANGIELSKIEGO

6 maja odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły.

Spośród wszystkich uczestników wyłoniono następujących zwycięzców:

Wśród uczniów klas I : I miejsce otrzymała Natalia Drabik, II miejsce - Paulina Witon oraz Tatiana Wrona.

Wśród drugoklasistów: I miejsce zajęła Anna Tokarczyk, II miejsce Eryk Wysocki, a miejsce III Magdalena Wala.

Zwycięzcą w klasach III okazała się Katarzyna Siedlaczek, II miejsce przypadło Franciszkowi Śpiewokowi, III - Patrycji Lisek.

Wśród uczniów klas IV zwycięzcą okazał się Maciej Gliwa, II miejsce zajęła Karolina Bojdoł, a miejsce III Julia Ogniewska i Przemysław Urbaniec.

Najlepszym piątoklasistą w tej dziedzinie okazał się Milan Wowra, który wyprzedził Martynę Kolarczyk (II miejsce) oraz Stanisława Fritza (III miejsce).

Wśród uczniów klas szóstych I miejsce zajęli Wojciech i Piotr Maciejończykowie, a miejsce II przypadło Jagnie Dziubie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczycielki j. angielskiego
Dominika Palenga-Łazińska, Agata Malik oraz Dorota Skiendzielewska