KOMERS

POŻEGNALNYCH SZALEŃSTW CZAS, CZYLI KOMERS SZÓSTOKLASISTÓW

Piątek 19 czerwca był dla nas dniem szczególnym, ponieważ odbył się w „Piątce” komers, czyli huczna zabawa na zakończenie szkoły. Najpierw Pani Dyrektor uroczyście powitała wszystkich i zaprosiła do wspólnej zabawy, którą poprowadził profesjonalny didżej. Tego dnia mała sala gimnastyczna, za sprawą mnóstwa kolorowych balonów, przeobraziła się w piękną salę balową. Wszyscy mogliśmy się tam poczuć jak w bajce. Na tle wielobarwnych promieni świetlnych ciekawie prezentowały się niezwykłe kreacje i fryzury dziewczyn oraz sylwetki eleganckich chłopaków. Zabawę rozpoczęliśmy od krótkiej nauki podstawowych kroków tanecznych, takich jak cza-cza czy tango. A potem, już wszyscy dobrze ośmieleni, bawiliśmy się wesoło pod dyskretnym okiem rodziców i nauczycieli. Pomysłowy wystrój sali, pyszny poczęstunek, dobra muzyka i wesoły didżej sprawiły, że tak świetnie się bawiliśmy. Bardzo żal nam było się rozstać, gdy nadszedł nieubłagany koniec imprezy. Łzom i pożegnalnym uściskom nie było końca.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie naszego komersu. Wyrazy podziękowania kierujemy również w stronę Dyrekcji szkoły i naszych Nauczycieli, którzy uświetnili swoją obecnością to niezwykłe dla nas wydarzenie. To dzięki Wam mogliśmy przeżyć te cudowne chwile, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Wdzięczni absolwenci „Piątki”