ŚWIĘTA

SZKOLNE JASEŁKA

W ostatnim przedświątecznym dniu nauki szkolnej wszyscy uczniowie, nauczyciele i Dyrekcja szkoły zostali zaproszeni na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez Szkolne Koło Teatralne i Chór Szkolny. Młodzi aktorzy wcielili się w biblijne postacie Maryi, Świętego Józefa; pasterzy, którym anioł Gabriel jako pierwszym obwieścił Radosną Nowinę; w Trzech Króli i okrutnego Heroda. W przedstawieniu nie zabrakło także symbolicznej śmierci i złego diabełka oraz niedźwiedzia i kolędników z kolorową gwiazdą. Występ uświetniły kolędy pięknie zaśpiewane przez chór małych aniołków oraz artystyczne popisy na trąbkę i skrzypce młodych adeptów szkoły muzycznej. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli wszystkim życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała za występy i przełamała się opłatkiem z przedstawicielami klas oraz nauczycielami, życząc radości i pokoju płynących z pamiątki Narodzenia Pańskiego. A jak to było... zapraszamy do fotogalerii.

Opiekunka SzKT
Beata Kojzar