"KOMPUTEROWE" GŁOWY

6 marca odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego. W tym roku swoich sił spróbowało aż 29 dwuosobowych drużyn złożonych z uczniów klas 4-6. Musieli wykazać się znajomością systemu Windows oraz programów: Word, PowerPoint i Excel. Mieli do wykonania zarówno zadania teoretyczne, jak i praktyczne. A czasu było niewiele…

W tym roku podium zdominowały dziewczyny. Zwyciężył zespół z klasy szóstej w składzie: Zuzanna Garbacz i Jolanta Ciomber (dziewczyny będą reprezentowały szkołę w konkursie miejskim). Drugie miejsce przypadło dzielnie walczącej drużynie z klasy czwartej w składzie: Marta Oleś i Marta Hodór. Trzecią lokatę zajął zespół z klasy szóstej - Zofia Hanzel i Joanna Sobocińska.

Zwycięzcom gratulujemy!

Anna Wilczek