POŻEGNANIE

JUTRO POPŁYNIEMY DALEKO…

24 czerwca odbyła się akademia na zakończenie szkoły klas szóstych. Zgodnie z tradycją „Piątki” piątoklasiści pożegnali wierszem i piosenką oraz pamiątkowymi kubkami absolwentów klas starszych. Potem Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami, wręczyła nagrody wyróżnionym uczniom i podziękowania rodzicom za owocną współpracę ze szkołą. Na koniec szóstoklasiści podziękowali nauczycielom oraz rodzicom za trud nauczania i wychowania. Z wakacyjną piosenką na ustach i z uśmiechami na twarzach udaliśmy się do swoich klas, aby rodzicom zaprezentować pokaz slajdów – wspomnienie minionych lat w murach naszej szkoły. Z łezką w oku podziękowaliśmy naszym Paniom wychowawczyniom za trud kształtowania naszych charakterów i cierpliwe niesienia dla nas kaganka oświaty. Ciężko się rozstać, ale jak mówią słowa sławnego poety Adama Asnyka: „Trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe…” i ta dewiza będzie przyświecać nam w powakacyjnej wędrówce do gimnazjum.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abyśmy stawali się mądrzejsi i lepsi z serca DZIĘKUJEMY!!!

Absolwenci klas szóstych z wychowawczyniami