NOWOŚCI W 1E

RODZICE CZYTAJĄ

Popierając ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom” mama Pauliny Poniewierki zapoczątkowała klasową akcję „Rodzice czytają”. Pani Ewa przeczytała uczniom zabawne opowiadania o Kubie i Bubie, które napisał pan Grzegorz Kasdepke. Dużo radości wzbudziły również wiersze Wandy Chotomskiej z książki pt.„Kram z literami”. Mama spisała się na medal. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przeczytanych utworów. Zachęcamy wszystkich rodziców do głośnego czytania dzieciom bajek.

Zobacz kilka zdjęć>>>

WIZYTA W PRZEDSZKOLU NR 7

25 maja uczniowie klasy I e odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 7. Tematem przewodnim były Włochy. Uczniowie wysłuchali opowieści o tym kraju. Zabawy prowadzone były po włosku. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy prace plastyczne. Dzieci świetnie się bawiły. Czekają na kolejne spotkanie z przedszkolakami.

Zobacz kilka zdjęć>>>

Anna Hajdas-Burek