KONIEC ROKU

ŻEGNAJ SZKOŁO – WAKACJE CZAS ZACZĄĆ!

Z okazji zakończenia roku szkolnego uczniowie klasy Vc zaprosili swoich rodziców na przedstawienie pt. „Wiadomości - wydanie specjalne”. Prezentowane wiadomości były rzeczywiście specjalne, bo w sposób humorystyczny odzwierciedlały sytuacje życia szkolnego. Sympatyczni prezenterzy przedstawili wiadomości prosto z Sejmu, który uchwalił nowy system oceniania – zamiast ocen , nagrody rzeczowe. Prezenterzy wiadomości sportowych z entuzjazmem poinformowali o sukcesach sportowców naszej szkoły, którzy podczas Olimpiady zajęli czołowe lokaty. Z doniesień wiadomości muzycznych dowiedzieliśmy się, że w tegorocznym Konkursie Eurowizji sukces odniósł zdolny trębacz, uczeń SP5 Antoni M. oraz zespół taneczny „Piąteczka”. Pani „Chmurka” opowiedziała o propozycjach ciekawych lekcji w kinie, w parku i na boisku szkolnym –  od pogody. Nie zabrakło też wesołych reklam pasty do zębów „Zdrowy ząbek” czy skutecznego środka na pryszcze. Wiadomości zakończyły się pokazem mody, który lansował letnie stroje prosto z Paryża.

W ten sposób wyraziliśmy wdzięczność za roczny pobyt w naszej szkole, który upłynął szybko, bezpiecznie, w atmosferze przyjaźni i pod troskliwą opieką naszych nauczycieli. Nie zbrakło również słów wdzięczności dla rodziców – naszych pierwszych opiekunów i nauczycieli.

Życzymy wszystkim słonecznych i udanych wakacji!!! Do zobaczenia we wrześniu.

Uczniowie Vc z wychowawczynią