KONKURS PIOSENKI

„ŚWIETLICZAKI” ŚPIEWAJĄ

27 marca w auli naszej szkoły odbył się Konkurs piosenki dziecięcej, w którym swoje ulubione utwory prezentowali uczniowie należący do świetlicy. W wokalnych zmaganiach wzięło udział 23 przedstawicieli klas I-III. W bogatym repertuarze znalazły się m.in. piosenki, takie jak: „Jestem Gabrysia”, „Bursztynek”, „Kaczka dziwaczka” i wiele innych. Jury bardzo wysoko oceniło poziom i walory wokalne dzieci. Po burzliwych obradach przyznało:

I miejsce Kindze Kovacs z klasy I,
II miejsce Kindze Kuli z klasy II,
III miejsce Majce Piętce z klasy I.

Wyróżniono Ninę Gnot z klasy I, siostry Olgę i Kingę Porwoł z klasy I oraz Rozalię Szczyrbę z klasy I i Damiana Palanicę z klasy II.

Za najlepszą emisję głosu w piosence „Piechota” nagrodę otrzymał uczeń klasy III Artur Sinka.

Mamy nadzieję, że w drugiej edycji konkursu zwiększy się liczba młodych adeptów sztuki wokalnej, którzy zaprezentują swoje ulubione piosenki.

Wychowawczynie świetlicy