PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

JESTEM JUŻ UCZNIEM!

30 września najmłodsi uczniowie naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

Po przemówieniu pani dyrektor mgr Jolanty Rocznik i powitaniu przez czwartoklasistów, pierwszaki ochoczo przystąpiły do wykonywania przygotowanych dla nich zadań. Był akcent muzyczny, prezentacja umiejętności recytatorskich, przeliczenie do dziesięciu. Należało też wykazać się znajomością poznanych liter oraz wiedzą o Ojczyźnie. Nie zabrakło sprawdzianu zwinnościowego, a także pytań dotyczących zasad zachowania się w szkole. Pierwszoklasiści udowodnili również, że są w stanie znieść drobne porażki i niepowodzenia, które w szkole trzeba przełknąć jak gorzką pigułkę bądź kwaśny sok z cytryny (zrobili to z uśmiechem na ustach). Wszyscy wspaniale wykonali zadania, przygotowane specjalnie na tą okazję. Na zakończenie z powagą na twarzach powtarzali słowa ślubowania.

Liczymy, że ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci naszych drogich pierwszaków.

ŻYCZYMY IM POWODZENIA I SUKCESÓW W SZKOLE!

WYCHOWAWCZYNIE KLAS PIERWSZYCH