WYBORY DO SAMORZĄDU uczniowie

MŁODA DEMOKRACJA, CZYLI WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W poniedziałek 23 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Ci, którzy stanęli do walki, przygotowali interesujące plakaty wyborcze - kolorowe, ze zdjęciami. Powoduje to lepsze zapamiętywanie ich kandydatur przez innych kolegów. Ponadto uczniowie rozdawali ulotki i starali się zdobyć głosy wyborców. Kandydaci z klas IV i VI przeprowadzili małe mitingi przedwyborcze. W tym roku szkolnym szczególną inicjatywą wykazali się najmłodsi – czyli czwartoklasiści. Oby nie zabrakło im werwy w przyszłości. Z przygotowanych przez kandydatów wystąpień pozostali uczniowie mogli lepiej poznać przyszłych samorządowców i ich programy. Szczęśliwym wybrańcom – gratulujemy.

Opiekunką Samorządu Uczniowskiego jest pani mgr Maria Sworowska. W tym roku szkolnym opiekunem wspomagającym jest pani mgr Patrycja Zoremba-Piszczan.

Odbyło się już pierwsze zebranie. Omówione zostały sprawy związane z Dniem Edukacji Narodowej. Ustalono Dni bez 1. Postanowiliśmy włączyć się w akcję zbierania plastikowych zakrętek, makulatury, tonerów i używanej odzieży. Liczymy na Wasze zaangażowanie, drogie koleżanki i drodzy koledzy.

mgr Maria Sworowska

#########Sprawdź wyniki wyborów!