PRZEDSZKOLAKI

PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

19 marca gościliśmy przedszkolaków oraz ich rodziców. Najpierw dzieci zwiedziły szkołę. Obejrzały kilka sal lekcyjnych, bibliotekę, świetlicę, sekretariat, gabinet pani higienistki oraz pani dyrektor. Bardzo podobała się im sala informatyczna i praca przy komputerach oraz sala „Radosnej szkoły” i zabawa kolorowymi mega blokami. Natomiast rodzice mieli okazję zobaczyć zajęcia w klasach Ia i Ib.

Później 4 grupy - „Piąteczka” i „Wiewiórki” (z Przedszkola nr 5) oraz „Koguciki” i „Sroczki” (z Przedszkola nr 7) - uczestniczyły w turnieju sprawnościowym zorganizowanym na dużej Sali gimnastycznej. Konkurencje były zróżnicowane, ale wszystkie dzieci znakomicie sobie z nimi poradziły. Przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki, a każdy z uczestników słodką niespodziankę.

Mirosława Skowronek