ZIELONA SZKOŁA

ŁEBSKI REPORTER PONOWNIE DONOSI…

Drugi tydzień pobytu na zielonej szkole w Łebie dobiega końca. Już w poniedziałek zobaczymy się w szkole.

Dalej nie narzekamy na nudę, prędzej na nadmiar atrakcji. Zmianie uległa nieco pogoda, ale dzięki temu zobaczyliśmy falujący, sztormowy Bałtyk.

Zachwyciła nas wycieczka do Sea Parku, w którym mieliśmy możliwość zobaczyć mieszkańców mórz i oceanów oraz poznać historię i kulturę Pomorza. Widzieliśmy karmienie i trening fok. Miło spędziliśmy czas w parku zręcznościowym Małego Pirata.

Po sztormowej nocy, we wtorkowy poranek wyruszyliśmy na poszukiwanie bursztynów. W środę bajkową kolejką i statkiem dotarliśmy do Słowińskiego Parku Narodowego i zdobyliśmy Łącką Górę.

W czwartek przyszedł czas na Neptunalia, czyli chrzest morski. Każdy z nas otrzymał nowe imię. Piątek to czas ostatnich zakupów oraz spotkania w grupach. Podsumowaliśmy pobyt w Łebie, odebraliśmy liczne nagrody za udział w wielu organizowanych przez nasze panie konkursach, a dodatkowo każdy z nas z nas otrzymał piękny, pamiątkowy kubek ze swoim zdjęciem,

W sobotę, oprócz wielkiego pakowania, rozegraliśmy turniej Drużyna Mistrzów Dwa Ognie w ekstremalnie wietrznych warunkach na plaży.

Zielona szkoła dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy naszym Wychowawczyniom!

Trzecioklasiści

P.S. W przyszłym tygodniu dostarczymy zdjęcia!