KONIEC ROKU

„MAMA, TATA I JA”, CZYLI CO DZIAŁO SIĘ W IVC

We wtorek 24 czerwca uczniowie i rodzice klasy IV c uczcili zakończenie roku szkolnego. Przy pysznym cieście - dziękujemy Zuzi - miło minął nam czas. O każdym z dziecku wychowawczyni przygotowała krótką charakterystykę. Była tam informacja o jego sukcesach w klasie czwartej, wierszyk (np. „twarzyczka z zadartym noskiem, urocza jej właścicielka, czasami ma naturę diabełka”) lub krótka piosenka. Rodzice zgadywali, o jakim dziecku mowa. Wtedy to uczniowie wychodzili na środek klasy i „pokazywali swoje talenty”. Były piosenki, wiersze, taniec, utwory wykonane na gitarze, keyboardzie, wiolonczeli, altówce, a także piękne prace plastyczne i pokazy multimedialne.

Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i wspaniałą współpracę w tym roku szkolnym. Wszystkim dzieciom - wspaniałych, bezpiecznych wakacji i powrotu we wrześniu jako piątoklasiści w mury naszej „Piątki”!

Wychowawczyni IV c