DZIEŃ KOBIET

KLASOWY DZIEŃ KOBIET W VC

Wszyscy wiedzą, że 8 marca to Święto Kobiet - zarówno tych małych, jak i tych dużych. Chłopcy z klasy Vc postarali się uczcić ten dzień i przygotowali dla swoich koleżanek miłą zabawę.

Najpierw był konkurs, w którym dziewczynki mogły wykazać się wiedzą teoretyczną z przyrody, historii, a także wiadomościami związanymi z naszą szkołą i naszym miastem. Potem dziewczyny miały za zadanie rozbawić swoich rówieśników wesołym dowcipem, a na koniec odbyła się zabawa w kalambury. Tym dziewczynkom, którym udało się to zrobić najlepiej, chłopcy przyznawali medale dla najmądrzejszej, najdowcipniejszej i najbystrzejszej „małej kobietki”. Pozostałym koleżankom wręczono medale „super dziewczyny” a wychowawczyni otrzymała medal dla najlepszej pani. Wszystkim buźki uśmiechały się od ucha do ucha. Wspólną zabawę zakończył słodki poczęstunek, składający się z pysznych babeczek oraz czekoladowych batoników. Dziewczyny otrzymały też prezenciki - nawilżające pomadki do ust. Wszystkie atrakcje ufundowała Klasowa Rada Rodziców.

Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Opracowała Beata Kojzar