KONKURS "BÓBR"

POTYCZKI Z "BOBREM"

14 i 15 listopada odbył się VIII Konkurs Informatyczny Bóbr. Wzięły w nim udział dzieci z naszej szkoły. W tym roku swoich sił spróbowało 20 uczniów z klas 1-3 oraz 23 uczniów z klas 4-6. Rozwiązywali oni test na komputerach, na jego wykonanie mieli godzinę. Zadania nie należały do najłatwiejszych, ponieważ zagadnienia zawarte w nich pochodziły z różnych przedmiotów nauczania. W trakcie konkursu sprawdzana była przede wszystkim umiejętność logicznego myślenia.

Obecnie organizator udostępnił wstępne wyniki testu, czyli punkty zdobyte przez każdego z uczestników. Do dwóch miesięcy zostaną podane tzw. „progi punktowe”, które pozwolą określić, czy uzyskany wynik jest wysoki, czy niski w skali kraju. Miejmy nadzieję, że nasi najlepsi uczniowie zasłużą przynajmniej na wyróżnienie:). W naszej szkole najlepiej wypadli:
- w klasach 1-3 – Marta Oleś (aż o 37p. więcej niż kolejna osoba w szkole!),
- w klasach 4-6 – Wojciech Maciejończyk.

Gratulujemy!

Zobacz w formacie pdfWyniki uczniów klas 1-3