LISTA PRZEBOJÓW

GWIAZDY ESTRADY... CZYLI MINILISTA PRZEBOJÓW 2013

29 czerwca w naszej szkole obchodzony był Dzień Dziecka. W tym dniu (po dwóch latach przerwy) odbyła się kolejna edycja MINILISTY PRZEBOJÓW. Brało w niej udział 33 uczniów z klas IV- VI. Całą imprezę poprowadziły Paulina Tomczak, Małgosia Reclik i Magda Drozd, a przygotowała Maria Sworowska. Fotoreporterem w czasie imprezy była p. Beata Kojzar.

W skład jury weszły panie Bożena Podolecka i Maria Sworowska oraz przedstawicielka uczniów - Katarzyna Ryś. Jurorki stanęły przed nie lada problem. Wszyscy uczestnicy przygotowali wspaniałe układy taneczne, znali słowa piosenek. Niektórzy śpiewali samodzielnie, jeden z uczestników grał na gitarze. Stroje, w których występowali, były dobrane do charakteru utworów. Publiczność żywo reagowała na to, co działo się na estradzie. Występy, które najbardziej utkwiły w pamięci to:

Solowe:
• Filip Knapczyk VI b (gitara + śpiew)
• Sara Szczepanowska VI b (Michael Jackson)
• Klaudia Szymiczek V a (śpiew)

Zespołowe:
• Agnieszka Dziedzic i Bernadeta Gałuszka V b
• Nicol Bugla i Kinga Kolarczyk VI c – czyli „Pory”
• Zuzanna Derska, Malwina Ślachciak, Wiktoria Papież, Paulina Tomczak i Mikołaj Jabłoński V b

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Liczę, że spotkamy się w przyszłym roku szkolnym. Byliście wspaniali!

Maria Sworowska
opiekunka Samorządu Szkolnego