KONKURS EKOLOGICZNY

JAK TO CZĘSTO BYWA W NASZEJ SZKOLE
- SUKCESY CHODZĄ PARAMI....

W czwartek, 11 kwietnia, uczniowie naszej szkoły reprezentowali Rybnik w IV Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym pod hasłem: Przyrodnicza Wędrówka po Województwie Śląskim. Marysia Tesarczyk, Stasiu Fritz i Milan Wowra zmierzyli się z kolegami i koleżankami w ośmiu różnych konkurencjach, które dotyczyły świata przyrody, zagadnień ekologicznych oraz charakterystyki krain geograficznych kraju. Nasza „trójka” szła jak burza przez kolejne zadania, rozwiązując testy, odpowiadając bezbłędnie na pytania, rewelacyjnie wykonując ćwiczenia praktyczne i doświadczenia. Celująco wykazali się też znajomością mapy naszej ojczyzny. Suma zdobytych punktów uplasowała naszą drużynę na II miejscu w województwie!

Gratulujemy!

Aleksandra Damec, Barbara Kruzińska