ALFIK uczniowie

Alfik matematyczny

Ten ogólnopolski konkurs, jak co roku, budził wielkie zainteresowanie uczniów. Test składający się z 30 pytań pisało 52095 młodych ludzi z całej Polski. Nasi uczniowie również wzięli w nim udział. Wystartowało 59 uczniów z klas od III do VI. Zmierzyli się z zadaniami o różnym stopniu trudności. Do każdego było pięć możliwych odpowiedzi, z czego jedna prawidłowa. Najlepiej spisały się uczennice z klasy V c i V a, które zdobyły odpowiednio 11 i 16 miejsce w województwie – wynik bardzo dobry. To Dorota Ratajczak oraz Monika Bonczek. Honor chłopców obronił Tomasz Kozłowski z klasy VI a zdobywając 17 miejsce w województwie – wynik dobry.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody pocieszenia, a dwunastu najlepszych drobne upominki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczycielki matematyki

Oto wyniki: