ZAWODY PŁYWACKIE uczniowie

PŁYWAMY NICZYM RYBY...

Szkolne zawody pływackie

4 marca 2013 roku na krytej pływalni MOSIR w Rybniku odbyły się szkolne zawody pływackie. Uczniowie bardzo ochoczo zareagowali na tę wiadomość, gdyż do zaprezentowania swoich umiejętności zgłosiło się ponad 80 zawodników z klas III-VI. Podczas zawodów pływacy próbowali uzyskać najlepsze wyniki rywalizując w różnych stylach pływackich, to jest: klasycznym, dowolnym oraz grzbietowym. Konkurencja podczas zawodów była niezwykle zacięta, a najlepsze wyniki uczniów prezentujemy w załączniku.

#########Szkolne zawody pływackie - wyniki

Wszyscy zwycięscy, a było ich aż 55, zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

Międzyszkolne zawody pływackie

13 marca 2013 roku na krytej pływalni Zespołu Szkół Budowlanych odbyły się międzyszkolne zawody pływackie. Naszą szkołę reprezentowało 31 zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki podczas zawodów szkolnych. Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem, gdyż drużyna chłopców zajęła II miejsce. W jej skład wchodzili:

• Jan Gromysz,
• Bartłomiej Bogacki,
• Kacper Margiciok,
• Kacper Wieczorek,
• Piotr Kawczyński,
• Michał Kuligowski,
• Łukasz Bogacki,
• Salwador Pryka,
• Filip Madzia,
• Kamil Kosowski,
• Szymon Trzepizur,
• Kamil Gaweł,
• Patryk Kolenda,
• Sebastian Białczak,
• Jakub Ogrodowski.

Ogromny sukces odniosły także dziewczęta zajmując I miejsce w zawodach. Drużynę reprezentowały:

• Klaudia Kolenda,
• Natalia Banduła,
• Aleksandra Konopelska,
• Matylda Musioł,
• Julia Pruszowska,
• Zofia Hanzel,
• Magdalena Kapias,
• Klaudia Warmińska,
• Martyna Kawicz,
• Alicja Senczyna,
• Liliana Koczy,
• Alicja Potocka,
• Monika Kapias,
• Jagoda Mazur,
• Katarzyna Harc,
• Marta Pogorzałek.

Drużyna dziewcząt po zdobyciu pierwszego miejsca zakwalifikowała się do zawodów rejonowych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

Nauczyciele wychowania fizycznego