Z RELIGIA PO ANGIELSKU uczniowie

Two in one, czyli Z religią po angielsku

Okazuje się, że dwa szkolne przedmioty można z powodzeniem łączyć. Dokonały tego dwie nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 5 w Rybniku, które 24 lutego br. zorganizowały I Międzyszkolny Konkurs „Z religią po angielsku”. Panie Lidia Rozkoszek-Keller i Patrycja Zoremba-Piszczan, bo o nich mowa, przez 6 kolejnych lat organizowały taki konkurs w swojej szkole, ale w tym roku postanowiły zainteresować tym pomysłem także inne szkoły podstawowe w naszym rejonie. Okazało się, że jego laureaci – Julia Kowol (SP 21 Rybnik), Wojciech Adamiec i Daria Sobik (SP 5 Rybnik) oraz Wiktoria Cuber (ZSP Lyski) reprezentowali bardzo wysoki poziom, za co zostali uhonorowani cennymi nagrodami. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy inne szkoły, by w przyszłym roku także zmierzyły się z tą tematyką.

Dyrekcja SP5 Rybnik