KONKURS MATEMATYCZNY I-III uczniowie

Wyniki konkursu matematycznego klas 1-3

KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów klas I-III odbył się w naszej szkole 21.02.2012 r. Wzięło w nim udział 18 uczniów. Celem konkursu było:

- zwiększenie efektywności pracy z uczniem zdolnym;
- wyłonienie najzdolniejszych uczniów, posiadających umiejętności matematyczne na szczeblu edukacji zintegrowanej;
- doskonalenie umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów matematycznych.

Konkurs obejmował treści matematyczne zawarte w programie nauczania zintegrowanego dla klas I-III stosowane w sytuacjach typowych i problemowych, a w szczególności wymagania rozszerzające i dopełniające.

Zadania były zróżnicowane w zależności od klasy. Inne dla klas I, II i III. Po zakończeniu konkursu komisja w składzie: H. Adamczyk-Raszka i E. Cichecka-Żbikowska, wyłoniła laureatów. Wyniki konkursu matematycznego przedstawiają się następująco:

KL. I
I MIEJSCE: Piotr Skrzypczyk
II MIEJSCE: Iga Kozłowska
III MIEJSCE: Bartosz Amalio

KL. II
I MIEJSCE: Przemysław Nagrodzki
II MIEJSCE: Bartłomiej Poniewierka
III MIEJSCE: Karolina Kucz

KL. III
I MIEJSCE: Julia Wita
II MIEJSCE: Jakub Wilk
III MIEJSCE: Wojciech Maciejończyk

Zwyciężczyni I miejsca – Julia Wita reprezentowała naszą szkołę na Miejskim Konkursie dla uczniów młodszych. Konkurs odbył się 2 marca br. w SP nr 34. Julia zajęła tam III miejsce. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy: H.Adamczyk-Raszka
E. Cichecka-Żbikowska