kliknij aby powiększyć

KONKURS POLONISTYCZNY

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie: „Koronaświat - moje życie w czasie pandemii”, realizowanym przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, skierowany do dzieci w wieku 7-15 lat. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 02.09.2020 r. do 14.09.2020 r. na warunkach i zasadach określonych w Regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej: https://us.edu.pl/wydzial/wns/2020/08/31/konkurs-koronaswiat-moje-zycie-w-czasie-pandemii/

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu wypowiedzi literackiej w postaci opowiadania, eseju, pamiętnika lub innej formy literackiej, na temat życia w czasie pandemii w perspektywie własnej sytuacji, doświadczeń, odczuć i spostrzeżeń. Wypowiedź literacka powinna mieć minimum 2 strony formatu A-4. Musi zostać napisana odręcznie. Praca nie może zawierać danych osobowych osoby piszącej i/lub osób trzecich, ani innych informacji pozwalających na identyfikację ww. osób, nie może zostać podpisana przez Uczestnika konkursu i powinna zawierać wyłącznie: nazwę szkoły, klasę, płeć i wiek dziecka.

Prace zbiera polonistka- A. Fuchs.

Archiwum konkursów>>>>>>